• You Are Here:
  • Home
  • Fixtures & Results

Fixtures & Results

 Sunday 8th April 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
3 00 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 2-5 1-15 CLG MacDaibhéid Pairc Naomh Úna  Aaron Feeney  Round 3 
 Monday 9th April 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 00 PM Naomh Comhghall CLG 5-16 1-2 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC St Comgall's  Tomas Eastwood  Preliminary 
 Sunday 15th April 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
3 00 PM Naomh Treasa CLG /St Teresa's GAC 4-15 0-7 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Pairc MhicDhomhnaill/ÚiDhoctairtigh  Brendan Toland  Round 4 
 Wednesday 18th April 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 15 PM Mac Uílín CLG 2-5 0-9 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Pairc MacUílín  Jarleth O Donnell  Round 1 
 Sunday 22nd April 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
3 00 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 1-8 0-12 Naomh Padraig Pairc Naomh Úna  Conall Roberts  Round 2 
 Sunday 29th April 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
3 00 PM Laochra Loch Lao 2-3 0-13 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 4G Coláiste Feirste  Tomas Eastwood  Round 3 
 Wednesday 2nd May 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 1-8 2-7 St Malachy's Pairc Naomh Úna  Barry Coyle  Round 4 
 Sunday 6th May 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
3 00 PM Con Magee's Glenravel 4-16 2-4 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Páirc an Athar Mhic Fhinn  Vincent Boyle  Round 5 
 Friday 11th May 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 0-4 0-14 Ciceam Ard Eoin Pairc Naomh Úna  Brendan Mc Cartan  Round 6 
 Sunday 13th May 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
1 00 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 0-8 0-17 Éire Óg Pairc Naomh Úna  Brendan Mc Cartan  Round 7 
 Wednesday 16th May 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 3-19 0-4 Loch Mór Dál gCais GAC Pairc Naomh Úna  Colm McDonald  Round 5 
 Sunday 20th May 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
3 00 PM Naomh Colum Cille 7-34 0-5 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Pairc Chlochóg  Barry Winters  Round 6 
 Wednesday 23rd May 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 0-13 2-14 All Saints Ballymena Pairc Naomh Úna  Paul Hughes  Round 7 
 Sunday 27th May 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
3 00 PM Na Piarsaigh 3-14 2-6 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Patrick Pearses  Eamon Hamill  Round 8 
 Wednesday 30th May 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 0-4 4-28 Con Magee's Glenravel Pairc Naomh Úna  Eamon Mulvenna  Round 8 
 Sunday 3rd June 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
3 00 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 1-5 6-25 Bredagh Pairc Naomh Úna  Paul Hughes  Round 9 
 Sunday 17th June 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
3 00 PM Con Magee's Glenravel 3-23 0-4 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Páirc an Athar Mhic Fhinn  Vincent Boyle  Round 11 
 Wednesday 20th June 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM CLG MacDaibhéid 5-19 3-11 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Falls Park  Eamon Hamill  Round 12 
 Friday 22nd June 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 1-7 6-13 Naomh Comhghall CLG Pairc Naomh Úna  Charlie Hemsworth  Round 9 
 Sunday 24th June 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
3 00 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 2-11 4-20 Naomh Treasa CLG /St Teresa's GAC Pairc Naomh Úna  Paul Mc Donnell  Round 13 
 Wednesday 27th June 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 1-17 1-8 Mac Uílín CLG Pairc Naomh Úna  Mark Mc Donald  Round 10 
 Friday 29th June 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM Naomh Padraig 1-18 1-6 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Kirkwoods Park  Martin Quinn  Round 11 
 Saturday 30th June 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
6 00 PM Na Magha 5-17 1-4 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Na Magha  Paddy Mc Eldowney  Round 2 
 Wednesday 4th July 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 1-13 1-8 Laochra Loch Lao Pairc Naomh Úna  Mark Mc Donald  Round 12 
 Friday 6th July 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM St Malachy's 2-12 0-7 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC St Malachy's  Martin Quinn  Round 13 
 Saturday 14th July 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
5 00 PM Loch Mór Dál gCais GAC 1-12 3-6 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Mallusk  Kevin Parke  Round 14 
 Wednesday 18th July 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 1-7 2-22 Naomh Colum Cille Pairc Naomh Úna  Seamus Burns  Round 15 
 Sunday 22nd July 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
3 00 PM All Saints Ballymena 3-14 0-7 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Ballymena  Ryan O Reilly  Round 16 
 Sunday 29th July 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
3 00 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 2-8 0-20 Con Magee's Glenravel Pairc Naomh Úna  John Moran  Round 14 
 Saturday 4th August 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
5 00 PM Loch Mór Dál gCais GAC 2-6 5-28 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Randalstown  Ciaran Mc Closkey  Semi-Final 
 Sunday 12th August 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
6 00 PM All Saints Ballymena 2-25 0-4 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC St Bridgid's Cloughmills  Ciaran Mc Closkey  Final 
 Wednesday 15th August 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM Bredagh 6-28 3-2 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Cherryvale  Seamus Burns  Round 18 
 Saturday 18th August 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 00 PM Ciceam Ard Eoin 5-21 0-6 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Fennell Park  Martin Quinn  Round 15 
 Friday 24th August 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
8 30 PM Seán Uí Mhistéil 0-0 0-0 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Woodlands     Preliminary 
 Wednesday 29th August 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 00 PM Éire Óg 2-12 3-5 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Eire Og CLG  Paul Burns  Round 16 
 Saturday 8th September 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
1 00 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 0-10 0-6 St Malachy's St Teresas  Kevin Parke  Quarter-Final 
 Sunday 9th September 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
1 00 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 0-5 6-23 Na Magha Pairc Naomh Úna  Hugh Torney  Round 17 
 Friday 21st September 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 00 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 1-5 0-13 Naomh Padraig Woodlands  Jarleth O Donnell  Semi-Final 
 Sunday 14th October 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 00 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 4-6 6-15 Na Piarsaigh Pairc Naomh Úna  Rab Lappin  Round 17 
 Saturday 27th October 2018
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
2 30 PM Naomh Comhghall CLG 0-0 0-0 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC St Comgall's     Round 18 
 Sunday 31st March 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
3 00 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 0-13 2-13 Na Piarsaigh Pairc Naomh Úna  Danny O Neill  Round 1 
 Wednesday 10th April 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 00 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 1-10 0-9 Éire Óg Pairc Naomh Úna  Charlie Hemsworth  Round 2 
 Sunday 14th April 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
3 00 PM Naomh Comhghall CLG 2-14 1-6 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC St Comgall's  Sean Laverty  Round 3 
 Friday 26th April 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 00 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 1-12 1-4 Laochra Loch Lao Pairc Naomh Úna  Charlie Hemsworth  Round 4 
 Wednesday 1st May 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM St Malachy's 1-15 0-7 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Cherryvale  Mark O Neill  Round 5 
 Wednesday 8th May 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 2-7 1-3 Mac Uílín CLG Pairc Naomh Úna  Paul Hughes  Round 6 
 Sunday 12th May 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
3 00 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 1-3 2-18 Naomh Pól CLG /St Pauls GAC Pairc Naomh Úna  Sean Moyes  Round 7 
 Wednesday 15th May 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM CLG Uí Dhonaill 4-12 1-13 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC MacRory Park  Sean Moyes  Round 8 
 Friday 31st May 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 0-7 2-9 Ciceam Ard Eoin Pairc Naomh Úna  Rab Lappin  Round 9 
 Wednesday 5th June 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM Na Piarsaigh 1-11 0-6 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Cliftonville  Paul Hughes  Round 10 
 Sunday 9th June 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
3 00 PM Éire Óg 1-9 1-9 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC St Agnes     Round 11 
 Sunday 16th June 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
3 00 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 1-10 0-17 Naomh Comhghall CLG Pairc Naomh Úna  Martin Quinn  Round 12 
 Friday 28th June 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM Laochra Loch Lao 3-8 0-8 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 4G Coláiste Feirste  Anthony Mc Cague  Round 13 
 Monday 1st July 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM CLG MacDaibhéid 2-13 4-5 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC St Teresas  Darren Anthony McKeown  Quarter-Final 
 Wednesday 3rd July 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 2-13 1-16 St Malachy's Pairc Naomh Úna  Charlie Hemsworth  Round 14 
 Sunday 7th July 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
3 00 PM Mac Uílín CLG 2-5 3-12 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Pairc MacUílín  Ryan O Reilly  Round 15 
 Wednesday 24th July 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM Naomh Pól CLG /St Pauls GAC 4-22 0-5 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Pairc Naomh Pól  Richard Leahy  Round 16 
 Sunday 4th August 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
3 00 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 3-14 1-17 CLG Uí Dhonaill Pairc Naomh Úna  Sean Moyes  Round 17 
 Wednesday 14th August 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM Ciceam Ard Eoin 3-14 0-7 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Fennell Park  Seamus Burns  Round 18 
 Friday 6th September 2019
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
6 45 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 0-6 0-10 Mac Uílín CLG St Endas  Martin Quinn  Quarter-Final 
 Sunday 1st March 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
12 00 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 2-10 0-3 CLG Uí Dhonaill Pairc Naomh Úna  John Moran  Round 1 
 Sunday 8th March 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
1 00 PM Naomh Padraig 0-9 2-9 Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Kirkwoods Park  Danny O Neill  Round 2 
 Sunday 15th March 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
1 00 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC --- --- Na Piarsaigh Pairc Naomh Úna     Round 3 
 Sunday 22nd March 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
1 00 PM St Mary's Rasharkin --- --- Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC St Mary's Rasharkin     Round 4 
 Sunday 29th March 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
1 00 PM Mac Uílín CLG --- --- Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Pairc MacUílín     Round 5 
 Sunday 5th April 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
1 00 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC --- --- Éire Óg Pairc Naomh Úna     Round 6 
 Wednesday 8th April 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
6 45 PM Naomh Comhghall CLG --- --- Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC St Comgall's     Round 7 
 Wednesday 15th April 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 00 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC --- --- St Malachy's Pairc Naomh Úna     Round 8 
 Sunday 19th April 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
1 00 PM Naomh Colum Cille --- --- Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Pairc Chlochóg     Round 1 
 Sunday 26th April 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
1 00 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC --- --- Loch Mór Dál gCais GAC Pairc Naomh Úna     Round 2 
 Wednesday 29th April 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 15 PM Laochra Loch Lao --- --- Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC 4G Coláiste Feirste     Round 9 
 Sunday 3rd May 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
1 00 PM CLG Uí Dhonaill --- --- Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC MacRory Park     Round 10 
 Wednesday 6th May 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC --- --- Naomh Padraig Pairc Naomh Úna     Round 11 
 Wednesday 13th May 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM Na Piarsaigh --- --- Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Patrick Pearses     Round 12 
 Sunday 17th May 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
1 00 PM Latharna Óg --- --- Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Larne     Round 3 
 Wednesday 20th May 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 15 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC --- --- Ciceam Ard Eoin Pairc Naomh Úna     Round 4 
 Wednesday 27th May 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 45 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC --- --- St Mary's Rasharkin Pairc Naomh Úna     Round 13 
 Sunday 31st May 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
1 00 PM Lamh Dhearg --- --- Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Lamh Dhearg     Round 5 
 Wednesday 3rd June 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 45 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC --- --- Mac Uílín CLG Pairc Naomh Úna     Round 14 
 Sunday 7th June 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
1 00 PM Éire Óg --- --- Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Eire Og CLG     Round 15 
 Sunday 14th June 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
1 00 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC --- --- Naomh Comhghall CLG Pairc Naomh Úna     Round 16 
 Wednesday 17th June 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 30 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC --- --- CLG MacDaibhéid Pairc Naomh Úna     Round 6 
 Sunday 21st June 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
1 00 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC --- --- All Saints Ballymena Pairc Naomh Úna     Round 7 
 Sunday 28th June 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
1 00 PM St Malachy's --- --- Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC St Malachy's     Round 17 
 Sunday 5th July 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
1 00 PM Na Magha --- --- Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC Na Magha     Round 8 
 Wednesday 8th July 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 45 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC --- --- Dungannon Eoghan Ruadh /Dún Geanainn Eoghain Ruadh Pairc Naomh Úna     Round 9 
 Friday 10th July 2020
Time Team 1 Score Score Team 2 Venue Referee Round
7 45 PM Naomh Úna CLG/St Agnes' GAC --- --- Laochra Loch Lao Pairc Naomh Úna     Round 18